Лікар

ПРОДОВЖИТИ МОЛОДІСТЬ ЧИ СПОВІЛЬНИТИ СТАРІННЯ?

Здоров’я кожного з нас може бути найвищої якості від раннього дитинства і до віку довгожителя. Не лише відсутність та низький ризик захворювань, передчасного старіння та смерті, але і хороше самопочуття, молодий зовнішній вигляд, красиве тіло, здорова вага, ясний розум та позитивний настрій.

Кожен із Вас хоче бути саме таким, кожен з Вас хоче, щоб його близькі люди були здоровими та жили довго. Але багато з Вас, ніби на роздоріжжі: Ви не знаєте, з чого почати і куди прямувати, бо інформації дуже багато.
Коли ми говоримо про молодість та антистаріння, це аж ніяк не означає, що мова йде про людей похилого віку, а в першу чергу —про дітей, підлітків та молодих людей, для яких правильні зміни в харчуванні та способі життя значно збільшать шанси на здорове довголіття.

Я допоможу відчути ці позитивні зміни, до яких Ви прагнете, крок за кроком, використовуючи арсенал медицини антистаріння, сучасні протоколи профілактичного та лікувального харчування і модифікації способу життя, засновані на персональному підході (деталі дивіться нижче).

Про мене і медицину антистаріння

У 1991 році після закінчення медичного факультету Ужгородського державного університету, я почала шлях із загальної хірургії, отримала відмінну школу практичного досвіду у хірургії жовчних шляхів та шлунково-кишкових кровотеч.
За час роботи хірургом прийшло розуміння значення профілактичної медицини. Більшість із захворювань, зокрема, смертельних, можна уникнути, лише змінивши харчування.

Знання з гастроентерології, гепатології стали хорошою базою, на якій розвинулася справжня професійна любов і пристрасть мого життя до науки про харчування — дієтології.

У 2010 році захоплення дієтологією переважило всі інші, і привело мене на кафедру гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. Шупика.
Сучасна дієтологія — глибока і серйозна наука, яка базується на знанні біохімії, генетики та молекулярної біології. Вона настільки стрімко розвивається, що дала початок новим напрямкам — нутрігенетиці, нутрігеноміці, нутрігеронтології, нутріестетиці, нутріметаболоміці та іншим.

І всі ці напрямки знайшли відображення у новій галузі медичної практики — медицині антистаріння.

Медицина антистаріння не лише запобігає та сповільнює процеси старіння, розвитку захворювань, пов’язаних із віком (ожиріння, цукровий діабет 2 типу, серцево-судинні, онкологічні та інші), але допомагає покращити та відновити функції організму, тобто фактично продовжує молодість.
Медицина антистаріння враховує біохімічну і генетичну індивідуальність, стан кишечного мікробіома та умови середовища, і саме тому кожен пацієнт — унікальний і потребує персоналізованих лікувально-профілактичних рекомендацій та інтервенцій.

Традиційні загальні «дієти» та «лікувальні столи» можуть лише віддалено мати значення при лікуванні їжею. Це стосується і режиму харчування, і співвідношення нутрієнтів та додаткової корекції дієтичними добавками.

Медицина антистаріння дозволяє не лише виявити схильність до хвороб, але і уникнути їх та суттєво подовжити вік активного життя і виходить за рамки лише харчування: це також і спеціально підібрані індивідуальні навантаження, і режим сну, правила відновлення.

Які послуги я надаю?

Ви отримаєте 100% персональну Програму харчування (профілактичного, лікувального, протирецидивного та інших — відповідно до Ваших потреб) та фізичної активності, складену на основі сучасних обстежень на основі доказової медицини.

Програма харчування враховує всі деталі: від режиму харчування, до оптимального раціону. Всі страви максимально швидкі в приготування, прості, смачні і насичують.

Кожен пацієнт після консультації отримує подальшу онлайн-підтримку від мене, що забезпечує якісний результат.

Які обстеження я використовую для складення Програми харчування (виконуються в лабораторії окремо)?

 • Паспорт харчування, фізичної активності та способу життя на основі Вашої ДНК;

 • Біохімічні дослідження

 • Маркери запалення та старіння

 • Аналіз гормонів

 • Молекулярна діагностика мікробіома кишечника

 • Молекулярна діагностика протозойних інвазій

 • Молекулярна діагностика глистних інвазій

Кого я консультую?

 • Програма здоров’я, молодості та краси. Дуже багато моїх пацієнтів хочуть не лише стати здоровим та почати оптимально харчуватися, вони хочуть зовнішніх змін: стати гарнішими, молодшими на вигляд, стрункішими. Це досягається не лише харчуванням, але і зміною всього способу життя — спеціальною фізичною активністю, відвіданням косметолога, фізпроцедур, а при потребі — і пластичних хірургів, які доведуть результат до досконалості.
 • Всіх здорових людей, хто зацікавлений у максимальному збереженні здоров’я, енергії, свіжого вигляду, якісній профілактиці захворювань та сповільнення старіння.
 • Дітей та підлітків.
 • Людей похилого віку.
 • Вагітних та матерів, які годують грудьми.
 • Людей, які дотримуються нетрадиційних видів харчування (вегетаріанці, вегани і тд).
 • При захворюваннях органів травлення (стравохід, шлунок, кишечник, печінка, підшлункова залоза).
 • При порушеннях обміну речовин та ендокринних захворюваннях (надмірна вага, ожиріння, захворювання щитовидної залози).
 • При захворюваннях серцево-судинної системи (атеросклероз, гіпертонічна, ішемічна хвороба).
 • При захворюваннях органів дихання.
 • При харчовій непереносимості на алергії.
 • При захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів.
 • При захворюваннях опорно-рухового апарату.
 • При захворюваннях нервової системи.
 • При онкологічних хахворюваннях.
 • При захворюваннях шкіри.
 • У перед- та післяопераційні періоди.

Коротко про себе

Учасник світових та європейських конгресів та конференцій International Association of Gerontology and Geriatrics World Congress, San-Francisco 2017; New Nutrition, Personalized Health and Nutrition Summit, 2016; 1-st Annual International Conference on Fasting, Dietary Restriction, Longevity and Disease (Keck School of Medicine of USC), Los Angeles 2018; A4M World Congress, Las Vegas 2018.

Експерт національних теле- та радіокомпаній України, онлайн та друкованих видань (1+1, Сніданок з 1+1, Інтер, СТБ, Прямий, Громадське, Еспресо ТВ, Новое Время, Кореспондент, Українська Правда, Burda Україна, Cosmopolitan, Натали та інших.

Національний експерт світового бренду Nutrilite в Україні (компанія Amway).

Спікер з питань харчування та довголіття в Україні та за її межами, а також виступи для Women’s Hub (Асоціація гінекологів України) та Ophthalmic Hub (Всеукраїнський альянс офтальмологів), Асоціації дієтологів України, Форум трихологів (ХVII Міжнародний конгрес по прикладній естетиці і косметології), ІІ Національний симпозіум по anti-age медицині, UMF (Ukrainian Medical Festival), Women’s Festival; Тбілісі, Грузія 2017; Вюрцбург, Німеччина 2016 та 2017; Алмати, Казахстан 2019.

Співпраця з брендами, організаціями та подіями: IDS Group Ukraine, Mary Key, Cash & Carry, AXA, S.Group, Danon, Activia, Baker and McKenzie.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ