Читайте мене щодня на Facebook

Консультація дієтолога

Завданням дієтолога є навчити Вас складати власний раціон так, щоб почуватись здоровим, мати нормальну масу тіла, свіжий вигляд та багато енергії.

Що входить у консультацію?

Оцінка якості харчування та рівня фізичної активності

Аналізуються спосіб життя, харчування, рівень фізичної активності. При необхідності призначаються лабораторні аналізи.

Оцінка показників тіла

З допомогою біоімпедансного аналізатора OMRON вимірюються вага, індекс маси тіла, кількість загального жиру, внутрішнього жиру, скелетних м’язів та рівень обміну речовин, які документуються і порівнюються з наступними показниками.

Повторна консультація

У процесі зниження зайвої ваги важливо, щоб зменшувалася жирова маса, а не м’язова та кісткова. Спочатку вага знижується досить швидко, оскільки організм позбавляється від зайвої рідини. Далі процес сповільнюється, але не зупиняється. Організм пристосовується до нової програми харчування. Необхідно набратися терпіння і продовжувати програму. Чим повільніше знижується вага, тим стабільнішим буде результат. Для контролю процесу необхідно раз в 2-3 місяці проходити діагностику. В ході контрольних візитів можуть вноситись корективи у харчування та фізичну активність.

Рекомендації

Стосуються корекції харчування, включно із режимом, розміром порцій, акцентом на тих чи інших продуктах, кількістю рідини; розписується типовий “день”. Ці рекомендації видаються на руки пацієнту.

Важливо

Протягом всього курсу корекції харчування, лікар та пацієнт знаходяться у постійному контакті, лікар вносить корекції в ході лікування. Через 1 -2 місяці – повторна консультація із контрольними замірами показників тіла.

Індивідуальна програма включає індивідуальний раціон (із врахування смакових уподобань) та план фізичної активності, які мають реалістичні часові рамки.

Вартість послуг

Разова консультація в офісі або онлайн - вартість $300 (включає моніторинг стану пацієнта протягом 2-х місяців).

Розробка індивідуальної програми харчування з прикладом меню та рецептами - вартість за домовленістю.

Записатися на прийом

Прийом здійснюється за адресою:

м.Київ, вул.Краматорська 40а

Карта проїзду: