Читайте мене щодня на Facebook

Консультація дієтолога

Завданням дієтолога є навчити Вас складати власний раціон так, щоб почуватись здоровим, мати нормальну масу тіла, свіжий вигляд та багато енергії.

Що входить у консультацію?

Оцінка якості харчування та рівня фізичної активності

Аналізуються спосіб життя, харчування, рівень фізичної активності. При необхідності призначаються лабораторні аналізи.

Оцінка показників тіла

З допомогою біоімпедансного аналізатора OMRON вимірюються вага, індекс маси тіла, кількість загального жиру, внутрішнього жиру, скелетних м’язів та рівень обміну речовин, які документуються і порівнюються з наступними показниками.

Повторна консультація

У процесі зниження зайвої ваги важливо, щоб зменшувалася жирова маса, а не м’язова та кісткова. Спочатку вага знижується досить швидко, оскільки організм позбавляється від зайвої рідини. Далі процес сповільнюється, але не зупиняється. Організм пристосовується до нової програми харчування. Необхідно набратися терпіння і продовжувати програму. Чим повільніше знижується вага, тим стабільнішим буде результат. Для контролю процесу необхідно раз в 2-3 місяці проходити діагностику. В ході контрольних візитів можуть вноситись корективи у харчування та фізичну активність.

Рекомендації

Стосуються корекції харчування, включно із режимом, розміром порцій, акцентом на тих чи інших продуктах, кількістю рідини; розписується типовий “день”. Ці рекомендації видаються на руки пацієнту.

Важливо

Протягом всього курсу корекції харчування, лікар та пацієнт знаходяться у постійному контакті, лікар вносить корекції в ході лікування. Через 1 -2 місяці – повторна консультація із контрольними замірами показників тіла.

Індивідуальна програма включає індивідуальний раціон (із врахування смакових уподобань) та план фізичної активності, які мають реалістичні часові рамки.

Вартість послуг

Консультація 5500 грн (Включає моніторинг стану пацієнта 2 місяці)

Розробка індивідуальної програми харчування 7500 грн

Прийом здійснюється за адресою:

м.Київ, вул.Краматорська 40а

Карта проїзду: